Создание музея

Киевская общественная организация “Товарищество ветеранов разведки ВМФ” выступила инициатором строительства историко - мемориального комплекса “Оборона Киева.1941 год”.

Он будет включать:

  1. Здание музея.

  2. Памятник погибшим воинам.

  3. Мемориального кладбища для торжественного захоронения останков воинов, погибших при обороне города - героя Киева в 1941г.

  4. Восстановление дота № 179.

  5. Площадки для размещения военной техники.

19 июня 2008г. сельский Совет Виты - Почтовой ( Председатель Иванов Сергей Васильевич) Киево -Святошинского района Киевской области на 14-й сессии 5-го созыва выделил земельный участок нашей организации для строительства историко - мемориального комплекса “Оборона Киева.1941г.”

{mosthumbviewer: images/stories/news/080828-2.jpg, images/stories/news/080828-2s.jpg, ,right} {mosthumbviewer: images/stories/news/080828-1.jpg, images/stories/news/080828-1s.jpg, ,right}

Решение сельсовета:

УКРАЇНА, Києво-Святошинська районна державна адміністрація, Віто-Поштова сільська рада

14 сесія, 5 скликання, с. Віта Поштова 19 червня 2008 року

РІШЕННЯ

“Про надання попереднього погодження на збір технічної документації на освоєння земельної ділянки КГО “Товариство ветеранів розвідки Військово-Морського Флоту”.

Розглянувши заяву голови ради Київської громадської організації “Товариство ветеранів розвідки Військово-Морського Флоту” О. Мармашова з проханням надати попереднє погодження на збір технічної документації на освоєння земельної ділянки площею 1,0 га в оренду терміном на 49 років для створення історико-меморіального комплексу “Оборона Києва. 1941 рік”, яка розташована в с. Віта Поштова, вздовж автомагістралі Київ-Одеса, враховуючи позитивний висновок земельної комісії (профільна депутатська комісія по земельних питаннях) керуючись ст. ст. 12; 123; 124; 151 Земельного кодексу України та ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, сесія сільської ради, -

ВИРІШИЛА:
  1. Надати попереднє погодження Київській громадській організації “Товариство ветеранів розвідки Військово-Морського Флоту” на збір технічної документації на освоєння земельної ділянки загальною площею 1,0 га в оренду терміном на 49 років для створення історико-меморіального комплексу “Оборона Києва. 1941 рік”, яка розташована в с. Віта Поштова, вздовж автомагістралі Київ-Одеса.
  2. Зобов'язати Київську громадську організацію “Товариство ветеранів розвідки Військово-Морського Флоту” погодити місце розташування земельної ділянки з Боярською ЛДС та обласним Центром охорони і наукових досліджень пам'яток культурної спадщини та оформити технічну документацію згідно чинного законодавства України.

  3. Збір технічної документації на земельну ділянку не дає право на її використання до встановлення меж ділянки в натурі, одержання документа, що посвідчує право на неї та державної реєстрації

Сільський голова — С.В. Іванов

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com