ГлавнаяУставРегистр. документыРегалии организацииСтруктура организации
Главная
Новости Кают-Компании
Наша видеохроника
Новости партнёров
Наши проекты
Конференции
Экспедиции
Презентации
Пресс-конференции, СМИ о нас
Наши издания
Наша поэзия
Статьи
Списки
Ищем родственников погибших воинов
———————————————
Поиск
Гостевая
  stal
 
 war book
 
Гарант и Партнеры
 
Military Крым
 
  stal
 
 pamyat
 
 znam
 
 monjetta
 
 САЙТ О ЦЕЛЕУСТРЕМЛЁННЫХ ЛЮДЯХ, РАДЕЮЩИХ ЗА СВОЁ ОТЕЧЕСТВО
373,845Посетителей:
150Посетителей сегодня:
162Посетителей вчера:
999Просмотров этой страницы:
5Вы просмотрели страниц:
Locations of visitors to this page

 

 

 

 

 

Главная arrow Регалии организации
Пам’ятний морський хрест «За заслуги»

Положення про відзнаку Київської громадської організації «Товариство ветеранів розвідки Військово-Морського Флоту» пам’ятний морський хрест «ЗА ЗАСЛУГИ»

Затверджено рішенням ради організації № 01 від 21 січня 2012 року

  1. Відзнакою Київської громадської організації «Товариство ветеранів розвідки Військово-Морського Флоту» — пам’ятним морським хрестом «ЗА ЗАСЛУГИ»  нагороджуються члени «Товариства ветеранів розвідки Військово-Морського Флоту», ветерани Великої Вітчизняної війни,  учасники бойових дій, Збройних Сил колишнього СРСР, України та інших держав, військовослужбовці і працівники Збройних Сил України та інших держав, а також громадяни України та інших держав за заслуги в ветеранському русі, за активну роботу по військово-патріотичному вихованню молоді та громадян, за плідну благодійну, гуманістичну та громадську діяльність, за діяльність в сфері зміцнення дружби і співробітництва між народами.
  2. Нагородження пам’ятним морським хрестом — «ЗА ЗАСЛУГИ» проводиться рішенням ради Київської громадської організації «Товариство ветеранів розвідки Військово-Морського Флоту».
  3. Нагородженному  пам’ятним морським хрестом — «ЗА ЗАСЛУГИ» вручається пам’ятний морський хрест та посвічення про нагородження.
  4. Пам’ятний морський хрест «ЗА ЗАСЛУГИ» носиться з лівого боку грудей і розміщується в ряді  зліва направо після знаків державних нагород України, а також відомчих відзнак.
  5. В разі втрати (псування) пам’ятного морського хреста — «ЗА ЗАСЛУГИ» чи посвідчення до нього дублікати не видаються. Їх може бути видано, як виняток, за умови, що нагороджений не зміг запобігти втраті (псуванню) пам’ятного Хреста чи посвідчення.

Опис

Відзнака Київської громадської організації «Товариство ветеранів розвідки Військово-Морського Флоту» — пам’ятний морський хрест «ЗА ЗАСЛУГИ» виготовляється із жовтого металу і має форму прямого рівностороннього хреста з розбіжними кінцями, покритими емаллю синього і білого кольору. На хресті розміщенні два схрещені якоря.

У центральній частині хреста — білий емалевий медальйон. У центрі медальйона — зображення на синьому фоні малого Державного Герба України. По колу медальйона — покритого білою емаллю напис «ВІРНІСТЬ, ЧЕСТЬ, ЗВИТЯГА». Весь медальйон обрамлений по колу якірним ланцюгом. Усі зображення рельєфні.

Розмір хреста між протилежними кінцями — 41 мм.

Пружки хреста, медальйона і кола, напис, якоря і якірний ланцюг виготовлені із жовтого металу.

До верхнього кінця хреста  прикріплюється кільце на якому кріпиться знак в вигляді двох схрещених мечів вістрям угору жовтого металу з вушком, яке сполучається з колодкою, обтягнутою стрічкою. Розмір колодки: довжина — 45 мм, ширина — 28 мм. В верхній частині колодки кріпиться металева пластина жовтого металу з написом «ЗА ЗАСЛУГИ».

На зворотному боці колодки — застібка для прикріплення до одягу.

Стрічка пам’ятного морського Хреста шовкова муарова синього кольору з білою смужкою посередині. Ширина білої смужки — 10 мм.

Зворотний бік хреста плоский з вигравіюваним номером.

 

 

Сергей
В 74 году закончил Пинский учебный отряд, Школу оружия, правда служил на КСФ БЧ-2, именно поэтому хо
Чернолевский Андрей
Нужна информация о боевых действиях Днепровской флотилии в Беларуссии ,(желательно в Гомельской обл,

 

17.11.2017
Товарищество ветеранов Разведки ВМФ © 2017